Boli politické tlaky, pretože veľmi chceli sprivatizovať. Ale my sme trvali na tom, že nedovolíme taký strategický majetok ako je bratislavské letisko predať. Bohužiaľ, Košice sa nám nepodarilo už zachytiť, lebo tie išli prvé. To ešte stihla vláda Mikuláša Dzurindu sprivatizovať. Ale pokiaľ išlo o Bratislavu, ja som rád, že bratislavské letisko zostalo v štátnych rukách. Viete, že sme tam postavili nový terminál.

Tlačová správa BTS (9. júna 2011): "Letisko M. R. Štefánika presne pred rokom 9. júna 2010 slávnostne otvorilo brány nového odletového terminálu, v ktorom do dnešného dňa vybavilo celkovo 8 245 letov a 749 524 cestujúcich 56 leteckých spoločností. Prvý let z novej vybavovacej budovy bol symbolicky do metropoly slovenského východu do Košíc."


Pričom privatizáciu bratislavského letiska skutočne zrušila vláda R. Fica v roku 2006 po nástupe k moci, informuje

Výrok bol spomenutý v

O 5 minút 12, Marta Jančkárová

Béla Bugár vs. Robert Fico

Pochválit treba moderátorku Janckárovú, ktorá napriek nevôle politikov bavit sa o kauze Gorila kládla nepríjemné otázky a nenechala sa odradit ani opakovanou snahou zmenit tému zo strany Roberta Fica. K lepšiemu a údernejšiemu priebehu relácie by do budúcnosti pomohlo snád viac sebadôvery moderátorky a tvrdosti dikcie kladenia otázok. 

Robert Fico a Béla Bugár zaujali zhodný postoj ku Gorile, ked ju zhadzovali zo stola s odkazom na neukoncené vyšetrovanie a nedôveryhodnost spisu. Spolu s SDKÚ tak zrejme nadalej vsádzajú na mediálnu marginailzáciu témy a bezbolestné ukoncenie vyšetrovania tak ako tomu bolo za posledných 20 rokov. 

Precítajte si analýzu relácie O5M12. Výroky priebežne do dnešnej polnoci aktualizujeme a doplname.