Pochválit treba moderátorku Janckárovú, ktorá napriek nevôle politikov bavit sa o kauze Gorila kládla nepríjemné otázky a nenechala sa odradit ani opakovanou snahou zmenit tému zo strany Roberta Fica. K lepšiemu a údernejšiemu priebehu relácie by do budúcnosti pomohlo snád viac sebadôvery moderátorky a tvrdosti dikcie kladenia otázok.
Ja si pamätám jednu udalosť, keď bola tlačová konferencia ohľadne kauzy Daňového riaditeľstva, kedy bolo jasné, že išlo o stranícky klientelizmus a pýtali sa priamo na tlačovej konferencii pána Lipšica, že nech sa k tomu vyjadrí. On sa k tomu odmietol vyjadriť, lebo stále bol ešte súčasťou vlády a bál sa povedať čo koľko na svojich kolegov, aby neprišiel o funkciu.
Kauza Daňové riaditeľstvo sa začala, keď opozičný líder Robert Fico poukázal, že bývalé vedenie daňového riaditeľstva vybralo za budúce sídlo daňového úradu v Košiciach budovu patriacu spoločnosti Nitra Invest. Spoločnosť pritom vlastní okresný šéf SDKÚ-DS v Nitre Ondrej Ščurka. Kvôli podozreniu z klientelizmu sa vypísala súťaž nanovo. Súťaž vyhrala tá istá budova.

