Posledná tohtorocná diskusia na verejnoprávnej televízii (a posledná vôbec na STV) priniesla dvoch politikov Smeru- Roberta Fica v "Medzi štyrmi ocami" a Vieru Tomanovú s Júliusom Brockom v druhej casti relácie. S expremiérom sa moderátor rozprával predovšetkým o volbe generálneho prokurátora a výstavbe dialnic, s poslancami o sociálnych opatreniach vlády.
Na druhej strane musíme povedať, že vláda minie viacej v roku 2011 ako v roku 2010 a to preukázateľne potvrdil aj náš bývalý minister financií pán Počiatek.
V rozpočte na budúci rok (.doc) je na strane 28 táto tabuľka:

