Po letnej prestávke relácia O 5 minút dvanást mierne zmenila svoj formát. Okrem dvoch diskutujúcich, v tomto prípade premiérky Ivety Radicovej a podpredsedu parlamentu Roberta Fica, pribudla cast s moderátorom spovedajúcim jediného politika. V nedelu to bol predseda parlamentu, Richard Sulík. Politici sa drvivú väcšinu casu bavili o ekonomike a investicných projektoch na Slovensku, predovšetkým o dialniciach. V závere relácie Richard Sulík obhajoval referendum. Ak mala zmena formátu relácie priniest zvýšenie kvality, podla nás sa tak nestalo. Relácia opät trpela dlhými neprerušovanými monológmi a nepriniesla v podstate žiadne nové informácie. Webstránky STV prešli upgradom, coho výsledkom je, že video záznam relácie v archíve STV zatial nie je dostupný. O relácii napísala napríklad CTK, TASR, alebo v soft-news verzii s komentármi politológov aj Pravda.
Podľa informácií, ktoré máme, idete znížiť 1,4 miliardy eur na 1 miliardu, čiže vlastne znižujete rozpočet ministerstva dopravy, tak nerozprávajte teraz tu na slovenskej verejnosti, že idete financovať diaľnice zo štátneho rozpočtu, keď priamo ministerstvu dopravy škrtáte takmer 400 miliónov.
Rovnako ako v prípade použitia tohto argumentu v Na telo, údaje pre jednotlivé kapitoly pre budúcoročný rozpočet zatiaľ nie sú verejne dostupné.

