Ostatnému vydaniu nedelného Na telo pochopitelne dominovalo hodnotenie sobotného referenda, predovšetkým téma poslaneckej imunity. Kým poslanec Caplovic nemal vždy úplne jasno v tom, aká bola vlastne pozícia Smeru k referendu, minister Lipšic nazbieral neoveritelné tvrdenia najmä v casti relácie venujúcej sa zásahu polície v Devínskej Novej Vsi. Reláciu nájdete v archíve TV Markíza.
Ale jazdí (Sulík, pozn.) na 500-kovom Mercedese…
Robert Fico má pravdu, keď tvrdí, že Richard Sulík používa "500-kový Mercedes". Richard Sulík sa už dávnejšie v rozhovore pre Webnoviny vyjadril, že používa Mercedes 500 L, ktorý asi trojnásobne prevyšuje čiastku 40 tisíc eur. Podľa neho ale nemalo zmysel začať s obmenou súčasného vozového parku, keďže súčasný vozový park je ešte pomerne nový, navyše muselo by sa znovu minúť 40 tisíc eur na nové auto. Pravda je ale aj taká, že súčasný vozový park bol zakúpený ešte počas vlády Roberta Fica.
