Po minulotýždnovom samostatnom vystúpení M. Dzurindu, dostal tentokrát priestor samostatne prezentovat svoje názory expremiér Róbert Fico. V relácií odzneli tvrdenia na viaceré témy. Moderátorka Zlatica Puškárová sa pýtala na cerstvý snem strany, neskôr pokracovala témou volby generálneho prokurátora, tendrami, dialnicami a nakoniec aj témami financovania strán.
My sa nebavíme o stavebných prácach, bavíme sa o prevádzke tých diaľnic. Áno, peniaze na trhu boli o toľko lacnejšie, že bolo možné ponúknuť nejakú zľavu. Tak potom sa spýtame. Tak potom prečo pán Figeľ tú zľavu nezobral, keď mu ponúkali, ako vy hovoríte, až tretinovú zľavu? Prečo teda nestavajú tú diaľnicu o tretinu lacnejšie?

