Diskusnú sezónu na Markíze odštartovali minister financií Peter Kažimír a poslanec za SDKÚ-DS Ludovít Kaník. Okrem zrušenia problematického SMS hlasovania nepriniesla obnovená relácia Na telo zásadnejšie zmeny. Diskusia sa niesla v ostrom konfrontacnom duchu, pricom nicím nezvycajným neboli ani osobné invektívy. Diváci tak miestami mohli mat pocit, že sledujú reality show a nie serióznu diskusnú reláciu. Minister financií P. Kažimír neváhal vytiahnut modifikáciu klúcového výroku strany SMER-SD v roku 2011, týkajúci sa údajne najvyššieho ekonomického rastu, ktorý po prvej vláde R. Fica, zdedila vláda I. Radicovej. Žial, aj na napriek tomu, že tento argument bol v minulosti niekolkokrát nepravdivo použitý, zostal bez povšimnutia moderátorky diskusie Zlatice Puškárovej. Na obranu moderátorky je férové dodat, že sa casto musela namiesto kladenia otázok a kontroly odzneného venovat upokojovaniu oboch rozvášnených politikov. Minister financií si taktiež nesprávne pamätá, úcel realokovaných 300 miliónov urcených na podporu zamestnanosti. Neomylný však nebol ani jeho oponent. L. Kaník sa dopustil faktickej chyby, ked si prilepšoval štatistiky o vývoji evidovanej nezamestnanosti na Slovensku.
Ste zdedili (vláda I. Radičovej, pozn.) najvyšší rast v eurozóne a európskej únii. Po roku 2010.

