Železnicné spolocnosti na Slovensku sú v procese reštrukturalizácie a dochádza ku prepúštaniu pracovníkov. V politike sa viedol spor o tom, kolko z týchto ludí koncí na Úrade práce a kolko je rekvalifikovaných. Robert Fico mal pravdu v tom, že napriek príslubom vlády nedochádza kvôli zbabranému tendru k rekvalifikácii pracovníkov. Nehovorí však pravdu ked tvrdí, že všetci prepustení koncia na Úrade práce. Ako správne argumentoval Ján Figel je to "len" 10% prepustených.
My máme tisícky ľudí na mítingoch, bol som včera či predvčerom v Leviciach, viac ako tisíc ľudí na mítingu.
Nepodarilo sa nám zistiť koľko ľudí sa zúčastnili predvolebného mítingu v Leviciach.

