Euroval opät ovládol nedelnú reláciu O5M12. Citatela zaujme, že jednotlivé strany obhajujú svoju pozíciu castokrát klamlivými argumentami. Jozef Kollár opät démonizoval euroval, Marek Madaric si vymyslel európsky kontext schvalovania eurovalu. Ocenit treba, že v závere sa politici bavili aj na inú tému, ktorou bola reforma prokuratúry.
Nezávislosť sudcov znamená, že sú nezávislí vo svojom rozhodovaní a sú viazaní iba zákonom. Vy si viete spomenúť za posledný rok aj štvrť na nejaké disciplinárne konanie voči sudcovi, ktoré by predstavovalo šikanu a viedlo by sa proti nemu v dôsledku toho ako rozhodoval? Presne to sa dialo v uplynulých 4 rokoch. Veď veľvyslanci sa chodili pozerať na tie disciplinárne pojednávania a ľudia, ktorí sedeli v tých disciplinárnych senátoch sa hanbili.
Čo myslí Radoslav Procházka pod šikanou nie je úplne zrejmé a necháme to na posúdení čitateľa.
Z posledného obodia je známy prípad disciplinárneho konnia so sudcom Boborom.
SITA z dňa 24. novembra 2011: "Disciplinárny senát na Najvyššom súde SR v stredu (24. novembra 2010) začal pojednávanie prípadu sudcu Juraja Babjak a za údajné prieťahy v konaní. Tie mu pripisuje šéf jeho materského Krajského súdu v Banskej Bystrici Ján Bobor, ktorý ho navrhuje preradiť na súd nižšieho stupňa."

