Kto nestihol diskusiu súcasného a bývalého ministra financií v sobotu na TA3, mohol si ju bez toho, aby o nieco prišiel, pozriet v nedelu na STV. Argumentácia oboch strán sa presadenia niektorých zmien na zaciatku roka a zaciatku ich efektov (rast inflácie) obohatila len minimálne. Nech už má byt rec o comkolvek, urcite sa dostane aj na zadlženie, zdražovanie, zisky bánk alebo nezamestnanost.
Keď si pozrieme aj vláda teraz sa chváli, že vymanila Slovensko z krízy a že naštartovala rast. Rast za prvý kvartál roku 2010 bol 4,7 %, rast za prvý kvartál roku 2011 je 3,5 %, čiže nespochybniteľne došlo k spomaleniu hospodárskeho rastu …

