Exminister vnútra a minister obrany sa okrem vnútra a obrany bavili aj o povodniach a plánovaných zmenách v rezortoch. Viac ako systematickú argumentáciu za nejaké riešenie si diváci mohli vypocut obvinenia z kradnutia z jednej aj druhej strany. V závere relácie exminister zverejnil video, na ktorom malo byt zachytené auto s ministrom Galkom, ako ide 180 km/h po dialnici.
To chce ako okamžité riešenie a toto mi práve pri tejto vláde chýba, lebo nakoniec rezerva premiérky je presne na to, rezerva vlády je presne na to, aby vlastne bola poskytovaná, v prípade urýchlenia sa čudujem, že na tejto vláde proste už nebolo rozhodnuté o tom, že akým spôsobom sa tým občanom ide robiť nedala sa úloha starostom, aby už vlastne spisovali presne ten zoznam, ktorý by vlastne vyčíslil komu čo treba pomôcť…
Podľa programu zasadnutia vlády sa v stredu 8. júna 2011 nehovorilo o odškodnení, resp. finančnej pomoci občanom postihnutým povodňami z predchádzajúceho dňa.

