Robert Fico a Richard Sulík sa bavili o spolocnej téme a vzájomne sa napádali. Netradicné na relácii bol fakt, že diskusia prebehla len s moderátorkou a s každým politikom zvlášt v inej polovici vysielania relácie. Témami diskusií bola volba GP a udalosti okolo nej.
Nie, to pochybujem, že som toto povedal. (po rokovaní koaličnej po voľbe GP v ktorej chýbal Trnkovi jeden hlas, mal Sulík podľa moderátorky povedať, že si to zistí, alebo preverí, kto z koalície hlasoval za Trnku, pozn.)
Takéto vyjadrenie zo strany Richarda Sulíka sa nám nájsť nepodarilo.

