Sobotná diskusia na TA3 priniesla divákom dve témy. Jednou bola ekonomická téma, ktorá sa odvíjala od vypracovania východísk štátneho rozpoctu. Druhá téma, ktorá zrejme slovenskú politickú scénu ešte dlhší cas neopustí bola volba GP. Z faktických tvrdení bola drvivá väcšina z ekonomickej problematiky, téma volby GP sa niesla väcšinou v hypotetickej a názorovej rovine. Z tejto casti sme zachytili len jeden výrok.
Pravdou je to, že tento dokument (program stability pozn.) bol diskutovaný na finančnom výbore, ale pravdou je aj to, že aj ja osobne som mal výhrady hlavne k sociálnej oblasti a som navrhol vytvorenie pracovnej skupiny…
Na webstránke Výboru NR SR pre rozpočet a financie chýbajú zápisnice zo schôdzí od decembra 2010, takže nie je možné overiť súhlasné alebo nesúhlasné postoje vyjadrené v rámci rokovania výboru.
Podľa pozvánok s uvedením programov boli materiály Program stability (.pdf) a Národný program reforiem (.pdf) prerokované 14. apríla 2011.

