Mikuláš Dzurinda prišiel v tejto relácii diskutovat so Zlaticou Puškárovou sám. Spociatku bola rec o eurovale, neskôr sa prešlo na domáce témy, predovšetkým na tému volby gen. prokurátora a hlavne na najnovšiu kauzu okolo prenájmu budovy pre DR SR, kde však po faktickej stránke priniesol M. Dzurinda len velmi málo nového a relácie bola skôr zaujímavá argumentacne a spôsobom akým M. Dzurinda celil nepríjemným otázkam moderátorky.
Už pri prvom vypočutí veľmi jasne pán poslanec Janiš povedal, že vypočujúc si aj pána Trnku aj ďalších kandidátov, dvoch sme mali vtedy z opozičných radov, jednoznačne vyhlasuje, že bude hlasovať za spoločného kandidáta vládnej koalície.
Nepodarilo sa nám nájsť vyhlásenia poslanca Janiša o tom, že bude hlasovať za doktora Čentéša, spoločného kandidáta koalície.
Janiš v rozhovore po druhej voľbe generálneho prokurátora, ktorý priniesol portál sme.sk. hovorí, že hlasoval za Čentéša (5:11).

