Ústrednou témou nedelného Na telo bola kauza SDKÚ ohladne predraženého nájomného pre Danový úrad v Košiciach. V debate sa obidvaja politici snažili prezentovat ako cistí a všetku špinu zhodit na protivníka. Táto pozícia v kauze, v ktorej nemôže mat cisté svedomie ani jedna zo strán, nutne viedla ku vysloveniu niekolkých nepravdivých alebo zavádzajúcich informácií.
Sme aj podali trestné oznámenie za porušovanie právomocí verejného činiteľa. (v pripade prenájmu budovy daňovákov za minulého vládneho obdobia, pozn.)
Tlačová agentúra SITA prišla s informáciou, že 15. apríla 2011 podalo Daňové riaditeľstvo SR trestné oznámenie na bývalého riaditeľa Igora Šulaja a bývalého riaditeľa daňového riaditeľstva v Košiciach Vladislava Vašiva v súvislosti s kauzou prenájom.
Nakoľko pri uzatváraní zmluvy so spoločnosťou VSH Development bol podľa názoru súčasného vedenia spáchaný trestný čin porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku a zneužívania právomocí verejného činiteľa, ktorého sa mal dopustiť bývalý manažment.
Hoci trestné oznámenie nepodala vláda, ale Daňové riaditeľstvo SR, ide o nominantov súčasnej vlády, čo nakoniec potvrdil aj M. Maďarič.

