Sme aj podali trestné oznámenie za porušovanie právomocí verejného činiteľa. (v pripade prenájmu budovy daňovákov za minulého vládneho obdobia, pozn.)

Tlačová agentúra SITA prišla s informáciou, že 15. apríla 2011 podalo Daňové riaditeľstvo SR  trestné oznámenie na bývalého riaditeľa Igora Šulaja a bývalého riaditeľa daňového riaditeľstva v Košiciach Vladislava Vašiva v súvislosti s kauzou prenájom.

Nakoľko pri uzatváraní zmluvy so spoločnosťou VSH Development bol podľa názoru súčasného vedenia spáchaný trestný čin porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku a zneužívania právomocí verejného činiteľa, ktorého sa mal dopustiť bývalý manažment.

Hoci trestné oznámenie nepodala vláda, ale Daňové riaditeľstvo SR, ide o nominantov súčasnej vlády, čo nakoniec potvrdil aj M. Maďarič.

Výrok bol spomenutý v

Na telo, Zlatica Puškárová

Ivan Štefanec vs. Marek Madaric

Ústrednou témou nedelného Na telo bola kauza SDKÚ ohladne predraženého nájomného pre Danový úrad v Košiciach. V debate sa obidvaja politici snažili prezentovat ako cistí a všetku špinu zhodit na protivníka. Táto pozícia v kauze, v ktorej nemôže mat cisté svedomie ani jedna zo strán, nutne viedla ku vysloveniu niekolkých nepravdivých alebo zavádzajúcich informácií.