Ústrednou témou nedelného Na telo bola kauza SDKÚ ohladne predraženého nájomného pre Danový úrad v Košiciach. V debate sa obidvaja politici snažili prezentovat ako cistí a všetku špinu zhodit na protivníka. Táto pozícia v kauze, v ktorej nemôže mat cisté svedomie ani jedna zo strán, nutne viedla ku vysloveniu niekolkých nepravdivých alebo zavádzajúcich informácií.
Táto zmluva (o prenájme budovy pre daňovákov v Košiciach, pozn.) bola dokonca ešte dodatkami upravovaná po voľbách, dva dni pred skončením funkčného obdobia súčasnej vlády a podľa nášho názoru nezákonne.
Nepodarilo sa nám dohľadať takéto informácie.

