Markízacké Na Telo sa v nedelu poobede nieslo predovšetkým v duchu dekriminalizácie marihuany a zároven v prevažnej väcšine v duchu vyjadrení Anny Belousovovej (SNS) na úkor jej oponenta Richarda Sulíka (SaS). Anna Belousovová si ukrojila z diskusie približne 13 minút, kým Richard Sulík len 6 minút. Diskusia zavadila aj o vlastenecký zákon a sporné tendre v kompetencii SNS. Reláciu môžete nájst v archíve Markízy, precítajte si tiež, co si z nej odniesla TASR alebo co píše zo zdrojov TASR a SITA sme.sk. Predchádzajúcu diskusiu Sulíka a Belousovovej v De Facto môžete nájst rozobratú tu.
Na túto reláciu som si čítala v jednom časopise o tom, ako sa prejavuje, úplne náhodou som si ho kúpila na benzínovej pumpe, že ako sa prejavuje toto užívanie aj marihuany, tam boli rozpísané aj iné drogy. Takže skúsenosti také že sú, že ľudia na to reagujú individuálne. Dokonca majú halucinácie.
Anna Belousovová uvádza ako zdroj "časopis, ktorý si kúpila na benzínovej pumpe". Uvedenie zdroja je nič nehovoriace a zároveň citovanie časopisu veľmi pochybné.
Dostupný vedecký článok od W. Halla a N. Solowija, ktorí sa zaoberajú dôsledkami užívania marihuany nezdôrazňujú ani individuálne reakcie užívateľov ani halucinácie. Článok skôr zdôrazňuje stavy podráždenia a panické reakcie.

