Posledná tohtorocná diskusia na verejnoprávnej televízii (a posledná vôbec na STV) priniesla dvoch politikov Smeru- Roberta Fica v "Medzi štyrmi ocami" a Vieru Tomanovú s Júliusom Brockom v druhej casti relácie. S expremiérom sa moderátor rozprával predovšetkým o volbe generálneho prokurátora a výstavbe dialnic, s poslancami o sociálnych opatreniach vlády.
Urobili sme si taký, simulovali sme prepočet dozadu desať rokov a potom pätnásť rokov ľudia, ktorí kedy sporili, v Sociálnej poisťovni sme robili taký prepočet a zistili sme, že po pätnástich rokoch by bolo iba niekoľko promile ani nie jedno percento ľudí úspešných a v druhom pilieri by si nasporili.
Nepodarilo sa nám overiť toto tvrdenie.

