V relácii Na telo sa v nedelu stretli predseda parlamentu Pavol Paška a predseda strany SaS Richard Sulík. Pocas diskusie nezaznelo vela faktických výrokov, niesla sa skôr v duchu prezentovania názorov a postojov. Napriek tomu sa však P. Paška nevyhol viacerým zavádzaniam i nepravdám. V prvej casti relácie sa diskutujúci okrajovo venovali téme volby generálneho prokurátora. P. Paška nepravdivo uviedol, že každý nový kandidát na prezidenta vyjadril záujem odvolat predsednícku Ústavného súdu a snahu vysporiadat sa so sudcami, ktorí majú odlišný právny názor. Hlavnými témami diskusie boli však problémy eurozóny, inflácie na Slovensku i poslaneckého klubu SaS. R. Sulík správne upozornil na klesanie inflácie, ale na druhej strane aj na rastúcu nezamestnanost. Obaja diskutujúci sa venovali otázke funkcnosti poslaneckého klubu SaS z pohladu zákona i uznesenia ústavnoprávneho výboru.
Pán predseda, tak vy, ktorí ste zlomili všetko, fotografovali ste, menili ste počas procesu voľby, potom vy ste si vyrobili nejakú pečiatku, dodnes to rieši generálna prokuratúra. Kde to ste mali, že vy pečiatkujete, označujete volebné lístky.
Poslanci za SaS pripustili, že si fotili hlasovacie lístky, ale nevyjadrili sa tak, že ich museli ukázať. Predseda SaS Richard Sulík sa vyjadril:
Richard Sulík si pri príležitosti opakovanej voľby v decembri 2010 dal vyrobiť špeciálnu pečiatku, ktorou označoval hlasovacie lístky.
Pravda, 8. decembra 2010:
"Predseda parlamentu Richard Sulík si povedal, že "istota je guľomet" a dal vyrobiť špeciálnu pečiatku. ...Bolo na nej napísané – tajná voľba generálneho prokurátora, Národná rada 7. 12. 2010. Pečiatku ani na chvíľu nepustil z rúk a opečiatkoval ňou 150 hlasovacích lístkov a tri náhradné."

