V relácii Na telo sa v nedelu stretli predseda parlamentu Pavol Paška a predseda strany SaS Richard Sulík. Pocas diskusie nezaznelo vela faktických výrokov, niesla sa skôr v duchu prezentovania názorov a postojov. Napriek tomu sa však P. Paška nevyhol viacerým zavádzaniam i nepravdám. V prvej casti relácie sa diskutujúci okrajovo venovali téme volby generálneho prokurátora. P. Paška nepravdivo uviedol, že každý nový kandidát na prezidenta vyjadril záujem odvolat predsednícku Ústavného súdu a snahu vysporiadat sa so sudcami, ktorí majú odlišný právny názor. Hlavnými témami diskusie boli však problémy eurozóny, inflácie na Slovensku i poslaneckého klubu SaS. R. Sulík správne upozornil na klesanie inflácie, ale na druhej strane aj na rastúcu nezamestnanost. Obaja diskutujúci sa venovali otázke funkcnosti poslaneckého klubu SaS z pohladu zákona i uznesenia ústavnoprávneho výboru.
A čo je dôležité, že pán prezident rozhodol o nevymenovaní tiež na základe nálezu ústavného súdu. Ktorý mu takúto kompetenciu dal.
Demagog.sk už overoval pravdivost podobného výroku v diskusii Ústavná žaloba na prezidenta (O 5 minút 12, 17.2.2013)

