Bol by som rád, keby ste vedeli, že pán Palko podal demisiu 10.februára a na ministerstvo vnútra došla 16.februára Gorila.

Bývalý minister vnútra Palko za KDH podal demisiu 7.2.2006. Presný dátum, kedy dorazil spis Gorila na ministerstvo vnútra sa nám nepodarilo zistiť, avšak, z vyjadrení viacerých zúčastnených strán vyplýva, že Gorila dorazila na ministerstvo vnútra už v čase, kedy bol ministrom Vladimír Pado z SDKÚ-DS.

Výrok Františka Mikloška aj napriek určitým nepresnostiam hodnotíme ako pravdivý, keďže jeho hlavným tvrdením bol fakt, že Gorila dorazila na Ministerstvo vnútra až po demisii Vladimíra Palka.

Výrok bol spomenutý v

Na telo, Zlatica Puškárová

František Mikloško, Pavol Pavlík, Jan Budaj,

V relácii mali netradicne možnost vystúpit aj predstavitelia mimoparlamentných strán. František Mikloško ešte ako kandidát Obycajných ludí, Pavol Pavlík z 99% a Ján Budaj zo Zmeny zdola. Debata bola hlavne o financovaní volebnej kampane a spojitosti jednotlivých kandidátov s kauzou Gorila.