Faktom však zostáva, že za riaditeľovania pána riaditeľa Pittnera boli predsa správy, ktoré chodili do parlamentu, čítali sme ich obaja aj s pánom poslancom určite. Kde sa pravidelne hovorilo či o tunelovaní tunela Branisko, kde sa hovorilo o problematických veciach s privatizáciou.
Riaditeľ SIS Ladislav Pittner upozornil aj na tunelovanie pri výstavbe diaľničného tunela Branisko.
SME, 20.máj 2005:
Predseda brannobezpečnostného výboru Robert Kaliňák zo Smeru povedal, že "aj počas tejto vlády sa zjavne preukázalo tunelovanie majetku a v mnohých prípadoch išlo o škody veľkého rozsahu".
