Kauza Gorila v plnom prúde. Cast politických strán sa tvári, že neexistuje. V nedelnom vydaní Na telo tak diskutoval len Daniel Lipšic z KDH a Richard Sulík z SaS.
No, pozrite sa, bola to, je to nominácia SDKÚ, ja som Ivana Mikloša na toto upozorňoval, aj som mu teda, spomínal, že existuje takýto spis, že pani Bubeníková nie je v dobrom svetle, na čo on mi teda odpovedal, že po prvé ten spis nemusí byť pravdivý a po druhé, čo bolo pre mňa dôležité, že on preberá politickú zodpovednosť za nomináciu pani Bubeníkovej.
I. Mikloš vo svojom blogu O gorile, dôvere a o zodpovednosti (16. januára 2012) píše:

