V roku 2009 zamestnanci dostali navýšenie v príspevkových organizáciách pod ministerstvom zdravotníctva 2,5%. Bolo to piate navýšenie, lebo v rokoch 2006-2009 to bolo 4x 10% základných platov a 1x 2,5%.
V roku 2009 zamestnanci dostali navýšenie v príspevkových organizáciách pod ministerstvom zdravotníctva 2,5%. Bolo to piate navýšenie, lebo v rokoch 2006-2009 to bolo 4x 10% základných platov a 1x 2,5%.