Chcem len povedať, že ak hovoríte o šetrení, tak jednoznačne čerpanie rozpočtu v tomto roku hovorí o čom? Že narástli príjmy o 10 % a výdavky rozpočtu klesli o 1,6 %.

Kažimír hovorí pravdu, čo potvrdzuje aj správa TASR z 3. novembra 2011 (publikovaná na hnonline.sk), v ktorej sa okrem iného píše:

"Príjmy rozpočtu dosiahli v októbri tohto roka 9,311 miliardy eur, čo bolo medziročne viac o 9,9 percenta. Výdavky štátu sa ku koncu októbra čerpali na úrovni 11,653 miliardy eur a oproti vlaňajšku tak klesli o 1,6 percenta."

Výrok bol spomenutý v

Na telo, Zlatica Puškárová

Peter Kažimír vs. Ivan Mikloš

Dialnice, zadlžovanie, hospodársky výhlad. To boli témy relácie Na telo, takmer identické s O5M12 ako aj V politike. Kto pozeral reláciu na STV, nemusel na Markíze. Kto na TA3, mal celý den na rodinu.