My sme skrátka povedali, že my do koalície s Ficom nepôjdeme.
Sulík ako predseda strany SaS už predtým kategoricky odmietol koalíciu so stranou SMER-SD a Ficom. Výrok hodnotíme ako pravdivý.
S Robertom Ficom? Nie. SaS od začiatku vylúčila akúkoľvek koalíciu, či už predvolebnú alebo povolebnú, so stranou Smer, lebo pre nás je to banda zlodejov."

