V relácii V politike na TA3 hostila Luba Oravová predsedu strany SaS a zároven europoslanca Sulíka a predsedu SNS Andreja Danka. Rozprávali sa o volebných programoch do nadchádzajúcich volieb, pricom sa obaja zhodli napríklad v snahe znížit dan z príjmu. Danko vyzdvihoval jedinecnost svojej strany- jediná, ktorá má na kandidátke len clenov strany (co je neoveritelné) a jediná, ktorá chce zaviezt dan pre monopoly (co neúspešne slúbil len Fico 1). Zvelicoval však pri pocte absolventov politológie a práva, ktorý podla neho nemajú šancu uplatnit sa, ci v pocte radarov, ktoré má nakúpit súcasná Ficova vláda. Sulík zas príliš pozitívne vykresloval ekonomické ukazovatele a mieru korupcie pocas pravicových vlád.
(…) v 2004 sme zažili veľkú daňovú reformu, kde ja som mal teda tú možnosť a česť písať koncepciu (…)
Počas druhej Dzurindovej vlády sa v roku 2004 realizovala daňová reforma, ktorej súčasťou bolo zjednotenie DPH na úrovni 19 % z predchádzajúcej hodnoty 20 % a 14 %. Sulík zároveň pomáhal pri tvorbe a úprave daňovej reformy. Výrok hodnotíme ako pravdivý.

